reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 fiyatında indirim fırsatı

Black Friday kapsamında akıllı robot süpürgelerin fiyatlarında da indirim yapıldı. Xiaomi’nin popüler akıllı süpürgelerinden olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 modelinin fiyatı düştü. Piyasadaki fiyatı 3.399 TL olan süpürge geçici süreliğine fiyatı 2.114 TL oldu.

Süpürge jiroskop yardımı ile odanın gerçek zamanlı haritasını çıkarabiliyor. Xiaomi imzalı model 2.200 Pa emiş gücü sunuyor. Cihaz büyük miktardaki tozları ve kirleri yakalayabiliyor. Naylon, sünger ve HEPA olmak üzere 3 kademeli filtre sisteminin bulunduğu cihaz sesli kontrol desteği de sunuyor. Cihaz ayrıca paspas yapmak için 200 ml su haznesine de sahip. Xiaomi elektrikli süpürge paspas yaparak derin bir temizlik imkanı da sağlıyor. Xiaomi robotun bir başka özelliği de 17 mm yüksekliğe kadar engellerin üstesinden atlayabilmesi.

Robot süpürge aynı zamanda evcil hayvanları olan kullanıcılar için iyi bir seçenek. Bünyesinde barındırdığı 2.500 mAh kapasiteli pille 90 metrekare bir alanı temizleyebilen süpürge tam dolu pille 1,3 saat çalışabiliyor. Şarj miktarı azaldığında, şarj ünitesine dönerek kendini şarj eden cihaz, dolum sonrası kaldığı yerden temizliğe devam edebiliyor.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 akıllı telefon desteği de sunuyor

Cihazda elektronik su tankı ve hassas su pompası bulunuyor. Bunlar sayesinde zemine zarar vermeyen Mi Robot Vacuum Mop Essential 2, uygulama desteğiyle akıllı telefonlarla da kontrol edilebiliyor. Geçmiş temizlik özetini kontrol ederek cihaz hakkında birçok bilgiyede uygulama üzerinden ulaşmak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu