reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 fiyatı en düşük seviyede

Geçtiğimiz ay Black Friday kapsamında indirime giren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 modelinin fiyatı yeniden indirime girdi.

Piyasadaki satış fiyatı 3.399 TL olan süpürge geçici süreliğine fiyatı 2.076 TL oldu. Paspas yapmak için 200 ml su haznesini de bünyesinde barındıran , paspas yaparak derin bir temizlik imkanı da sağlıyor. 2.200 Pa emiş gücü sunan robot süpürge jiroskop yardımı ile odanın gerçek zamanlı haritasını çıkarabiliyor. Cihaz büyük miktardaki tozları ve kirleri yakalayabiliyor. Naylon, sünger ve HEPA olmak üzere 3 kademeli filtre sisteminin bulunduğu cihaz sesli kontrol desteği de sunuyor. Xiaomi robotun bir başka özelliği de 17 mm yüksekliğe kadar engellerin üstesinden atlayabilmesi.

Xiaomi

Robot süpürge aynı zamanda evcil hayvanları olan kullanıcılar için iyi bir seçenek. Bünyesinde barındırdığı 2.500 mAh kapasiteli pille 90 metrekare bir alanı temizleyebilen süpürge tam dolu pille 1,3 saat çalışabiliyor. Şarj miktarı azaldığında, şarj ünitesine dönerek kendini şarj eden cihaz, dolum sonrası kaldığı yerden temizliğe devam edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 akıllı telefon desteği var mı?

Cihazda elektronik su tankı ve hassas su pompası bulunuyor. Bunlar sayesinde zemine zarar vermeyen Mi Robot Vacuum Mop Essential 2, uygulama desteğiyle akıllı telefonlarla da kontrol edilebiliyor. Geçmiş temizlik özetini kontrol ederek cihaz hakkında birçok bilgiyede uygulama üzerinden ulaşmak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu