reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro’nun fiyatı düştü; işte robot süpürgenin yeni fiyatı

Xiaomi’nin fiyat/performans odaklı robot süpürgesi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro indirime girdi. 4.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan süpürge indirimle birlikte şu anda 3.018 TL‘ye satılıyor.

Advertisement

Beyaz renkli model bu fiyata satılırken siyah renkli modelin fiyatı ise 3.025 TL. Cihaz hem süpürme hem de temizleme moduna destek veriyor. Üç paspas moduna sahip olan süpürge, yapay paspas simülasyonu ile daha iyi bir temizlik vadediyor. Akıllı elektrikli kumandalı su deposu ahşap zemini koruyor.

LDS lazer navigasyonunu çok yönlü bir şekilde yükseltme ve haritaları daha hassas hale getiriyor. Lazer tarama sistemi sayesinde robot, bulunan odadaki her alanı tarıyor, kapı, duvar, sandalye ne varsa tüm engelleri hafızasına alıyor ve o noktalarda hangi manevrayı yapması gerektiğini belirliyor. İlk temizlemeden sonra, Mi Robot Vacuum Mop Pro temizlediği odaları tanımlıyor ve kaydediyor. Cihaz, Mi Home uygulamasıyla da kolayca kontrol ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, iOS ve Android cihazlara destek veriyor mu?

Mi Robot Vacuum Mop Pro, 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebiliyor ve robot hem süpürüyor hem de siliyor. Elektrikli robot süpürgenin sıkışmasına ve düşmesine karşı yardımcı olan 12 hassas sensör sayesinde tüm temizliği güvenli bir şekilde yapmak mümkün. Hepa filtresine de sahip olan cihaz 4 saatte şarj oluyor ve 110 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Pil kapasitesi 3.200 mAh olan robot süpürge, 3,6 kilogram ağırlığında. Süpürge hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın