reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro fiyatı en düşük seviyede

Şu sıralar robot bir süpürge satın almayı düşünüyorsanız Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro modeline göz atabilirsiniz. Piyasadaki satış fiyatı 3.999 TL olan robot süpürge şu anda 3.289 TL‘ye satın alınabiliyor.

Üç paspas modunu destekleyen süpürge yapay paspas simülasyonu ile daha iyi bir temizlik sunuyor. Akıllı elektrikli kumandalı su deposu ahşap zemini koruyor.
xiaomi
LDS lazer navigasyonunu çok yönlü bir şekilde yükseltme ve haritaları daha hassas hale getirme özelliğine sahip. Lazer tarama sistemi sayesinde robot, bulunan odadaki her alanı tarıyor, kapı, duvar, sandalye ne varsa tüm engelleri hafızasına alıyor ve o noktalarda hangi manevrayı yapması gerektiğini belirliyor. İlk temizlemeden sonra, Mi Robot Vacuum Mop Pro temizlediği odaları tanımlıyor ve kaydediyor. Cihaz, Mi Home uygulamasıyla da kolayca kontrol ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro modelinin pil ömrü performansı nasıl?

Mi Robot Vacuum Mop Pro, 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebiliyor ve robot hem süpürüyor hem de siliyor. Elektrikli robot süpürgenin sıkışmasına ve düşmesine karşı yardımcı olan 12 hassas sensör sayesinde tüm temizliği güvenli bir şekilde yapmak mümkün. Hepa filtresine de sahip olan cihaz 4 saatte şarj oluyor ve 110 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Pil kapasitesi 3.200 mAh olan robot süpürge, 3,6 kilogram ağırlığında.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın