reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Popüler robot süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro için indirim fırsatı

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro geçtiğimiz ay daha uygun fiyata satılsa kurların artması sebebiyle robot süpürgenin fiyatı ne yazik ki arttı.

Robot süpürgenin fiyatı artmış olsa da yeni bir indirim fırsatı geldi. 4.999 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan süpürgenin fiyatı 3.999 TL‘ye düştü. Cihaz hem süpürme hem de temizleme moduna destek veriyor. Üç paspas moduna sahip olan süpürge, yapay paspas simülasyonu ile daha iyi bir temizlik vadediyor. Akıllı elektrikli kumandalı su deposu ahşap zemini koruyor.

LDS lazer navigasyonunu çok yönlü bir şekilde yükseltme ve haritaları daha hassas hale getiriyor. Lazer tarama sistemi sayesinde robot, bulunan odadaki her alanı tarıyor, kapı, duvar, sandalye ne varsa tüm engelleri hafızasına alıyor ve o noktalarda hangi manevrayı yapması gerektiğini belirliyor. İlk temizlemeden sonra, Mi Robot Vacuum Mop Pro temizlediği odaları tanımlıyor ve kaydediyor. Cihaz, Mi Home uygulamasıyla da kolayca kontrol ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro akıllı telefonlara destek veriyor

Mi Robot Vacuum Mop Pro, 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebiliyor ve robot hem süpürüyor hem de siliyor. Elektrikli robot süpürgenin sıkışmasına ve düşmesine karşı yardımcı olan 12 hassas sensör sayesinde tüm temizliği güvenli bir şekilde yapmak mümkün. Hepa filtresine de sahip olan cihaz 4 saatte şarj oluyor ve 110 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Pil kapasitesi 3.200 mAh olan robot süpürge, 3,6 kilogram ağırlığında. Süpürge akıllı telefonlarla da uyumlu şekilde çalışıyor.

xiaomi

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti