reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro için 2.610 TL’lik indirim

Kullanıcıların robot süpürgelere olan ilgisi her geçen gün artmakta. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro modelinin fiyatında indirim yapıldı.

Piyasadaki satış fiyatı 5.299 TL olan robot süpürge şu anda 2.787 TL‘ye satın alınabiliyor. Hem süpürme hem de temizleme moduna sahip olan cihaz üç paspas modunu destekliyor. Süpürge yapay paspas simülasyonu ile daha iyi bir temizlik sunuyor. Akıllı elektrikli kumandalı su deposu ahşap zemini koruyor.

LDS lazer navigasyonunu çok yönlü bir şekilde yükseltme ve haritaları daha hassas hale getiriyor. Lazer tarama sistemi sayesinde robot, bulunan odadaki her alanı tarıyor, kapı, duvar, sandalye ne varsa tüm engelleri hafızasına alıyor ve o noktalarda hangi manevrayı yapması gerektiğini belirliyor. İlk temizlemeden sonra, Mi Robot Vacuum Mop Pro temizlediği odaları tanımlıyor ve kaydediyor. Cihaz, Mi Home uygulamasıyla da kolayca kontrol ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro hangi akıllı telefonlarla uyumlu?

Mi Robot Vacuum Mop Pro, 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebiliyor ve robot hem süpürüyor hem de siliyor. Elektrikli robot süpürgenin sıkışmasına ve düşmesine karşı yardımcı olan 12 hassas sensör sayesinde tüm temizliği güvenli bir şekilde yapmak mümkün. Hepa filtresine de sahip olan cihaz 4 saatte şarj oluyor ve 110 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Pil kapasitesi 3.200 mAh olan robot süpürge, 3,6 kilogram ağırlığında. Süpürge hem iOS hem de Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Amazon firmasından uçabilen güvenlik kamerası