reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 fiyatı düşmeye devam ediyor

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 modelini satın almayı düşünenlere ilgi çekici bir haber paylaşmak istiyoruz. Piyasadaki satış fiyatı 3.399 TL olan robot süpürge şu and 2.099 TL‘ye satın alınabiliyor.

Jiroskop yardımı ile odanın gerçek zamanlı haritasını çıkarabilen süpürge 2.200 Pa emiş gücü sunuyor. Cihaz büyük miktardaki tozları ve kirleri yakalayabiliyor. Robot süpürge aynı zamanda evcil hayvanları olan kullanıcılar için iyi bir seçenek. Bünyesinde barındırdığı 2.500 mAh kapasiteli pille 90 metrekare bir alanı temizleyebilen süpürge tam dolu pille 1,3 saat çalışabiliyor. Şarj miktarı azaldığında, şarj ünitesine dönerek kendini şarj eden cihaz, dolum sonrası kaldığı yerden temizliğe devam edebiliyor. Cihazda elektronik su tankı ve hassas su pompası bulunuyor. Bunlar sayesinde zemine zarar vermeyen Mi Robot Vacuum Mop Essential 2, uygulama desteğiyle akıllı telefonlarla da kontrol edilebiliyor. Geçmiş temizlik özetini kontrol ederek cihaz hakkında birçok bilgiyede uygulama üzerinden ulaşmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2, HEPA desteğini de sunuyor

Naylon, sünger ve HEPA olmak üzere 3 kademeli filtre sisteminin bulunduğu cihaz sesli kontrol desteği de sunuyor. Cihaz ayrıca paspas yapmak için 200 ml su haznesine de sahip. Xiaomi elektrikli süpürge paspas yaparak derin bir temizlik imkanı da sağlıyor. Xiaomi robotun bir başka özelliği de 17 mm yüksekliğe kadar engellerin üstesinden atlayabilmesi. Robot süpürge arayışı içerisinde olan kullanıcıların Xiaomi imzalı modele göz atmasında yarar var.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu