reklamı kapat

POPÜLER

Formula 1 Türkiye

Beklenen video geldi; Formula 1 araçları İstanbul sokaklarında [İzle]

Motor sporları dünyasının en üstü olarak geçen Formula 1 için 2021 Türkiye ayağı öncesinde çekilen çok özel İstanbul videosu paylaşıldı.

Son dönemde gördüğümüz en heyecanlı yarışlardan birisine ev sahipliği yapan 2021 Formula 1 Türkiye ayağı, halen hafızalardaki yerini fazlasıyla taze şekilde koruyor. Yeni dökülmüş yol tutuşu düşük asfaltın yağmur ile birleştiği efsane yarış, biliyorsunuz çok zorlu bir mücadeleye ve Mercedes takımından Hamilton’un yeni şampiyonluğuna ev sahipliği yapmıştı. İşte bu yarıştan önce Aston Martin Red Bull Racing ve kardeş Alpha Tauri F1 takımları İstanbul sokaklarında çok özel bir video çekti. İşte bu video kısa süre önce resmi olarak yayımlandı. Direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz videoda, inanılmaz güçlü F1 araçlarının İstanbul’daki harika turu gözler önüne seriliyor. Bu videoda karşımıza Redbull’dan Albon ile Alpha Tauri’den Gasly kontrolünde iki farklı F1 aracı çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Formula 1 Türkiye yarışını gerçekten çok ama çok heyecanlı geçti

Peki 2021? Yapılan açıklamalara göre bu yıl Covid-19 sayesinde Türkiye’ye gelen yarış, 2021 yarış takviminde de yer alabilir. En azından Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada bundan bahsetmişti. Önümüzdeki yıl yarışın yeniden yapılması için de görüşmeler yapıldığını aktaran Vural Ak, bunun çok kısa süre içerisinde sonuçlanacağını aktardı. Ak “bütün hedefim yarışı yeniden Türkiye’ye getirmek” ifadesini de kullandı.

İlginizi Çekebilir

Gelecekten gelmiş gibi görünen otomobil