reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Süpürge kablosuz süpürge
Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Süpürge kablosuz süpürge

Xiaomi Mi Handheld kablosuz süpürge Türkiye’de satışa çıktı

Xiaomi, Türkiye’deki kullanıcılarına yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Bu sefer Xiaomi Mi Handheld kablosuz süpürge Türkiye’de satışa çıktı.

Kısa süre önce detaylarına aşağıda yer verdiğimiz QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet modelini Türkiye’de satışa sunan firma, şimdi Xiaomi Mi Handheld kablosuz süpürge modelinin satışına başladı. Firmanın özellikle yurt dışında fiyat performans oranı oldukça yüksek bu modeli, kablo ile uğraşmadan yüksek çekiş gücüyle temizlik yapmanıza imkan tanıyor. Elbette toz torbasız olan ve evcil hayvanların tüylerini çekme konusunda dahi bir sorunu olmayan kablosuz süpürge, özel bir şarj istasyonu ile geliyor. Bu istasyon duvara takılabiliyor. Farklı yüzeylere / konumlara özel farklı aparatları bulunan ve sessiz çalıştığı aktarılan ürün, ufak boyutlu olmasıyla kolay kontrol edilebiliyor. Beyaz renkli gerçekten modern bir tasarımı bulunan Xiaomi Mi Handheld, firma tarafından açıklandığı kadarıyla tam şarjla 30 dakika boyunca çalışabiliyor. Özel filtre sistemleriyle toza alerjisi olan kişilerin de kullanabileceği model, sulu değil ve istenirse çok ama çok ufak hale getirilebiliyor. Bu özelliği onu otomobillerin içini süpürmek için bile çok kullanışlı yapıyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Handheld kablosuz süpürge çok uygun fiyatlı değil

Modelin firma tarafından açıklanan fiyatı 1.999 TL seviyesinde. Resmi Xiaomi satış kanallarından elde edilecek süpürgenin, yine de benzerlerinden ucuz olması satışının yüksek olacağına işaret ediyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en özel elektrikli bisiklet modeli