reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Handheld 1C

Xiaomi Mi Handheld 1C kablosuz süpürgenin fiyatı en düşük seviyede

Xiaomi Mi Handheld 1C modelini satın almayı düşünenler için bir indirim haberini paylaşmak istiyoruz. Piyasadaki satış fiyatı 1.999 TL olan Xiaomi imzalı kablosuz süpürge şu anda 1.777 TL’ye satın alınabiliyor.

Dyson’ın kablosuz süpürgelerine rakip olarak geliştirilen model 9 siklonlu fırçasız motor teknolojisiyle geliyor. Siklon teknolojili motor en ufak toz parçalarını ayrıştırabiliyor. Yüksek verimlilikte temiz gerçekleştiren süpürgede maksimum modu bulunuyor. Bu modda süpürge 6 dakika boyunca çalışıyor ve ulaşılması zor yerleri temizlemeye imkan tanıyor. Standart moddan 4 kat daha güçlü emiş gücü uyguluyor.

Xiaomi Mi Handheld 1C

Standart elektrikli süpürgelerde yerden alınan tozlar yetersiz filtreleme sebebiyle tekrar havaya karışıyor. Xiaomi süpürge 5 filtresi sayesinde PM2.5 partikülleri yakalıyor ve havanın temiz kalmasını sağlıyor. Küf oluşturan tozları ve besin artıklarını yok eden süpürge yataklarda ve koltuklarda yuvalanan akarları da topluyor. Polen ve diğer dış etkenleri de temizleyebilen cihaz, 350 wattlık bir güce sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Handheld 1C pil ömrü performansı nasıl?

Xiaomi’nin paylaştığı bilgiye göre süpürge tam şarjla 30 dakika boyunca çalışabiliyor. Beyaz renkli gövde rengiyle de dikkat çeken model kablosuz süpürge sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde gördüğümüz en özel otomobil modeli