reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C fiyatı en düşük seviyede

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C modeliyle ilgili bir indirim haberinden bahsetmek istiyoruz. Piyasaya çıktığında satış fiyatı 3.499 TL olan robot süpürge şu anda 1.955 TL‘ye satılıyor.

Xiaomi imzalı süpürge hassas bir temizlik harita yolu oluşturabilen navigasyon sistemini bünyesinde barınıdırıyor. Toz parçacıklarını kolayca emebilen cihaz, koordinat bilgilerini hızla çıkarabiliyor. Süpürge, çeşitli karmaşık ortamlara duyarlı engelleri önlemek için 15 çeşit çok yönlü sensöre sahip. Tam dolu pille 2 saate varan bir kullanım imkanı vadeden süpürge 4 saatte şarj edilebiliyor.

Otomatik Şarj özelliğine de destek veren cihaz pil gücünün yüzde 15’inden az olduğunda otomatik olarak şarj oluyor. Pil yüzde 80 şarj olduğunda, kapalı konuma geri dönüyor. Pili tam şarj edildiğinde 90 dakikaya varan kullanım imkanı sunan cihaz, emme, süpürme ve vakum özelliklerine sahip. Elektrikli süpürgede 1,8 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C modelinin akıllı telefon desteği var mı?

Süpürge gerçek zamanlı tarama işlemi de yapabiliyor ve akıllı telefonlarla kontrol edilebiliyor. Mobil cihazlarda olduğu gibi firmware desteği de sunan cihaz bu sayede yeni yeteneklere kavuşabiliyor. Yatakların alt kısmına kolayca erişebilen süpürgede pil kapasitesi ise 2.400 mAh. Şu sıralar robot süpürge satın almayı düşünenler için kampanya cazip görünüyor.

Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın