reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Vacuum Mop Mijia 1C

Xiaomi Vacuum Mop Mijia 1C süpürge hakkında sevindirici A101 gelişmesi

Xiaomi Mi Box S 4K‘yı 16 Temmuz Perşembe günü mağazalarında satışa sunmaya hazırlanan A101, Xiaomi Vacuum Mop Mijia 1C modelini de satışa sunuyor.

Piyasada 3.250 TL satılan robot süpürge, A101’e geliyor. A101’de 2.699 TL’den satışa sunulacağı açıklanan süpürge hassas bir temizlik harita yolu oluşturabilen navigasyon sistemini bünyesinde barınıdırıyor. Toz parçacıklarını kolayca emebilen cihaz, koordinat bilgilerini hızla çıkarabiliyor. Süpürge, çeşitli karmaşık ortamlara duyarlı engelleri önlemek için 15 çeşit çok yönlü sensöre sahip.

Otomatik Şarj özelliğine de destek veren cihaz pil gücünün yüzde 15’inden az olduğunda otomatik olarak şarj oluyor. Pil yüzde 80 şarj olduğunda, kapalı konuma geri dönüyor. Pili tam şarj edildiğinde 90 dakikaya varan kullanım imkanı sunan cihaz 4 saatte şarj oluyor. Emme, süpürme ve vakum özelliklerine sahip olan elektrikli süpürgede 1,8 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Vacuum Mop Mijia 1C için geri sayım başladı

Gerçek zamanlı tarama işlemi yapabilen süpürge akıllı telefonlarla kontrol edilebiliyor. Mobil cihazlarda olduğu gibi firmware desteği de sunan cihaz bu sayede yeni yeteneklere kavuşabiliyor. Yatakların alt kısmına kolayca erişebilen süpürgede pil kapasitesi ise 2.400 mAh. A101’in bu hafta sunacağı kampanyanın elektrikli süpürge satın almayı düşünenler için iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12 ile tanışın