reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

A101 sunduğu kampanyalara bir yenisini daha ekliyor. 16 Temmuz Perşembe günü geçerli olacak kampanya kapsamında Xiaomi Mi Box S 4K, A101 mağazalarına geliyor.  Piyasadaki satış fiyatı 549 TL olan Mi TV Box S, A101’de 439 TL‘den satışa sunulacak. 2018 yılında duyurulan cihaz, 4K HDR özelliğini bünyesinde barındırıyor.

Android işletim sistemi yüklü gelen modelde 8 GB dahili hafıza bulunuyor. 3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘den güç alan cihaz 4K HDR özelliğiyle dikkat çekiyor. Yerleşik Chromecast ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Box S, beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K oyunlar oynatabiliyor

Bünyesinde Android oyunlar oynanabilen ürün, tek bir HDMI kablosu ile televizyonlara bağlanabiliyor. İnternete ise WiFi 2.4GHz/5GHz üzerinden bağlanan cihaz, sadece 147 gram ağırlığa sahip. Akıllı televizyonlara sahip olmayan kullanıcılar için Xiaomi Mi Box S’in çok iyi seçenek olduğunu belirtelim. A101’in önümüzdeki günlerde sunacağı kampanyaları da merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın