reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K fiyatı düşmeye devam ediyor

Bu ayın başında Xiaomi Mi Box S 4K için bir indirim fırsatı yapılmıştı. Paylaştığımız bu haberin üzerinden çok geçmeden cihazla ilgili yeni bir indirim fırsatı yapıldı.

Ay başında fiyatı 558 TL‘ye gerileyen Mi Box S 4K şu anda 515,55 TL‘ye satın alınabiliyor. Android 8.1 yüklü gelen modelde Netflix, YouTube, Google Play Filmler, Spotify ve daha bir çok uygulama kullanılabiliyor. 8 GB’lık depolama kapasitesi sunan cihazda Smartcast özelliği de mevcut. Bu destek sayesinde cihaz mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarabiliyor. HDMI üzerinden televizyonlara bağlanabilen Xiaomi imzalı cihazda oyun oynamak da mümkün. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K güçlü performans vadediyor

3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘in yer aldığı cihaz 4K HDR özelliğiyle fark yaratıyor. Cihazda Chromecast özelliği de bulunuyor. Cihaz beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Bu sayede ses tarafında da güçlü bir ses deneyimi elde edilebiliyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un Android’li katlanabilir telefonu