reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K modeli için yapılan yeni indirim fırsatı

Xiaomi Mi Box S 4K modelinin fiyatında indirim yapıldı. Geçtiğimiz ayın sonunda kısa bir süreliğine fiyatı 389 TL’ye düşen cihazın fiyatı sonrasında artmıştı. 699 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model şu anda 579 TL‘ye satılıyor.

120 TL‘lik bir indirimin uygulandığı cihaz Android 8.1 işletim sistemini bünyesinde barındırıyor. Cihazın depolama kapasitesi ise 8 GB. Kullanıcılar Android desteği sayesinde Netflix, YouTube, Google Play Filmler, Spotify ve daha bir çok uygulamayı cihazlarına yükleyebiliyor.  Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor.

Xiaomi Mi Box S 4K

3+2 çekirdekli grafik birimi ve 2 GB RAM ile güçlü bir performans vadeden cihaz 4K HDR özelliğiyle dikkat çekiyor. Yerleşik Chromecast ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Box S, beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

Xiaomi Mi Box S 4K ile oyun deneyimi de mümkün

Cihaz tek HDMI kablosu ile televizyonlara bağlanabiliyor ve cihazda oyunlar da oynanabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Akıllı televizyonlara sahip olmayan kullanıcılar için Xiaomi Mi Box S cazip görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın