reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K için 250 TL’lik indirim fırsatı

Xiaomi Mi Box S 4K modelini düşünenler için güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Piyasadaki satış fiyatı 639 TL olan Mi TV Box S’in fiyatı 389 TL‘ye düştü. Cihaz, 4K HDR özelliğiyle geliyor.

Android 8.1 işletim sistemini bünyesinde barındıran modelin depolama kapasitesi 8 GB. Kullanıcılar Android desteği sayesinde Netflix, YouTube, Google Play Filmler, Spotift ve daha bir çok uygulamayı cihazlarına yükleyebiliyor.  Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor.

Xiaomi
3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘den güç alan cihaz 4K HDR özelliğiyle dikkat çekiyor. Yerleşik Chromecast ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Box S, beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K hangi bağlantılara destek veriyor?

Tek HDMI kablosu ile televizyonlara bağlanabilen cihazda oyunlar da oynanabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Akıllı televizyonlara sahip olmayan kullanıcılar için Xiaomi Mi Box S cazip görünüyor.

Not: Amazon.com.tr’de yapılan indirim sonrasında stoklar tükendi ve cihazın fiyatı yaklaşık 478 TL‘ye yükseldi.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın