reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K fiyatı için yeni indirim fırsatı

Xiaomi Mi Box S 4K modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı var. Piyasadaki satış fiyatı 639 TL olan medya cihazı şu anda 558 TL’ye satın alınabiliyor.

Xiaomi imzalı model Android 8.1 işletim sistemiyle geliyor. Kullanıcılar Android desteği sayesinde Netflix, YouTube, Google Play Filmler, Spotify ve daha bir çok uygulamayı cihazlarına yükleyebiliyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda Smartcast özelliği de bulunuyor. Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor.

3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘in yer aldığı cihaz 4K HDR özelliğiyle fark yaratıyor. Cihazda Chromecast özelliği de bulunuyor. Cihaz beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Cihaz televizyonlara tek HDMI kablosu ile bağlanabiliyor. Cihazda kullanıcılar oyunlar da oynayabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Şu sıralar bir medya cihazı satın almayı düşünüyorsanız Xiaomi imzalı modele göz atabilirsiniz.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın