reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Box S 4K

Xiaomi Mi Box S 4K için A101 kampanyası; işte cihazın fiyatı

Akıllı özelliklere sahip olmayan televizyonlara uygulama desteği getiren Xiaomi Mi Box S 4K, A101’de satışa sunuldu. A101’deki fiyatı 1.099 TL olan medya oynatıcısı Android 8.1 yüklü geliyor.

Andorid işletim sistemi sayesinde cihazda Netflix, YouTube veya Spotify gibi uygulamalar yüklenebiliyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda Smartcast özelliği de bulunuyor. Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor.

Cihaz televizyonlara HDMI kablosu ile bağlanıyor. Xiaomi Mi Box S 4K modelinde kullanıcılar Android platformunda yer alan oyunları da oynayabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. İşlemci tarafına bakıldığında cihaz 3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM’den güç alıyor. 4K HDR özelliğiyle fark yaratan cihazda kullanıcılar Netflix gibi video servislerindeki içerikleri 4K kalitesinde izleyebiliyor. Pek tabii bunun için televizyonların da 4K destekli olması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K minimalist tasarımlı bir kumandayla geliyor

Chromecast özelliğinin de bulunduğu cihazın kutu içeriğinden sade bir kumanda da çıkıyor . Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Kullanıcılar cihazı bu kumanda haricinde mobil cihazları üzerinden de kontrol edebiliyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın