reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi Box S
Xiaomi Mi Box S

Karşınızda özellikleriyle fark yaratan 4K HDR destekli Xiaomi Mi Box S

Xiaomi’nin oldukça güçlü olduğu alanların başında Tv Box ya da televizyon kutusu kategorisi yer alıyor. İşte bu kategoriye yeni bir üye daha dahil olmuş durumda. Karşınızda Xiaomi Mi Box S.

Kısa süre önce lanse edilen Xiaomi Mi Box S, sade tasarımlı bir Tv Box / akıllı media player modeli. Temelinde Android 8.1 işletim sistemi (Android TV) yer alan cihaz, gücünü dört çekirdekli bir işlemciden, 3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘den alıyor. 8 GB dahili depolaması bulunan ürün, dijital asistan Google Assistant yerleşik olarak geliyor. Yani sadece ses komutlarıyla yönetilebilen ve birçok konuda bilgi sahibi olunabilen Tv Box, beklendiği üzere 4K HDR destekli. Yerleşik Chromecast ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Box S, beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Bünyesinde Android oyunlar oynanabilen ürün, tek bir HDMI kablosu ile televizyonlara bağlanabiliyor. İnternete ise WiFi 2.4GHz/5GHz üzerinden bağlanan Tv Box, sadece 147 gram ağırlığa sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Box S

Xiaomi Mi Box S çok yetenekli bir cihaz

Modelin 60 dolar yurt dışı satış fiyatı bulunuyor. Televizyonunu daha akıllı hale getirmek isteyenlere hitap eden cihazın, aracı isimler ya da resmi kanallardan Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’den Mate 20 ailesine özel reklam