reklamı kapat

POPÜLER

Devialet Phantom Reactor
Devialet Phantom Reactor

Üst seviye modeller ile arada büyük bir boyut farkı var

Dünyanın en iyi Bluetooth hoparlör ailesine “uygun fiyatlı” yeni üye; karşınızda Devialet Phantom Reactor

Bluetooth hoparlör konusunda ciddi olanların yakından tanıdığı Devialet, kısa süre önce yeni Phantom Reactor modelini tanıttı.

Fransa merkezi Devialet, “uzaylı yumurtası” tasarımlı Phantom Premier Bluetooth hoparlör ailesiyle dünyanın en iyi modellerini sunuyor. Ancak bu ailenin fiyatı 1.690 dolardan başlıyor, 3.500 dolara kadar çıkıyor. İşte bu modellerin arasına yeni bir seri olarak dahil olan Phantom Reactor, ilk olarak boyutuyla fark yaratıyor. Temel tasarım çizgisi değişmeyen ürün, aşağıda görebileceğiniz üzere Premier ailesindeki modellere göre tam dört kat daha ufak. Sınırlı yeri olanlar için oldukça güzel görünen Phantom Reactor, 600 ve 900 olmak üzere iki farklı versiyona sahip. 600 versiyon isminden de anlaşılabileceği üzere 600 watt çıkış veriyor. 95 dB SPL değerine sahip olan hoparlör, 18Hz ile 21kHz frekans aralığında ses oluşturabiliyor. Daha güçlü 900 versiyonu ise 900 watt çıkış veriyor. 98 dB SPL değerine sahip olan hoparlör, 600 versiyonu gibi 18Hz ile 21kHz frekans aralığında ses oluşturabiliyor. 100 kişilik mühendislik ekibi tarafından tam üç yılda tasarlanan ürün, özel iç tasarımıyla nefes kesici bir ses performansı sunuyor. Bağlantı noktasında Bluetooth, WiFi ve optik seçeneklerini sunan gelişmiş Bluetooth hoparlör, en yüksek ses seviyesinde bile bozulma yapmıyor. Phantom serisinden bir hoparlörün sesini duyan hemen herkes bir tane satın almak için bütçe ayarlamaya çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Devialet Phantom Reactor

Üst seviye modeller ile arada büyük bir boyut farkı var

Devialet Phantom Reactor, Bluetooth hoparlör pazarının en yenisi

Yeni modelin fiyatı Phantom ailesi içerisinde “uygun fiyatlı” olarak geçiyor. 600 versiyonu için satış fiyatı 999 dolar olan hoparlör, 900 versiyonunda 1.300 dolara çıkıyor. Phantom deneyimini yaşamak isteyen kısıtılı bütçelere özel modelin, 24 Ekim tarihinde ön siparişe açılacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni Surface modellerinden