reklamı kapat

POPÜLER

Devialet Phantom
Devialet Phantom
Devialet Phantom

Dünyanın en iyi Bluetooth hoparlörlerinden Devialet Phantom ailesine yeni üye

Bluetooth hoparlör pazarında birçok model bulunuyor. Bunlar arasında fiyat, performans ve tasarım unsurlarıyla ayrılan Devialet Phantom, artık giriş seviyesi bir modele sahip.

Fransa merkezi Devialet‘in elinden çıkan Phantom ailesi, şimdiye kadar Silver Phantom ve Gold Phantom olmak üzere iki farklı versiyon halinde satılıyordu. Şimdi ise bu oldukça üst düzey aileye Phantom katıldı. Üst modeller ile aynı yuvarlak gövde tasarımına sahip olan Phantom, buna rağmen tam 1.200 watt çıkış sunabiliyor. 3.000 ve 4.500 watt gücündeki abilerinden güçsüz olmasıyla daha ufak alanlara hitap eden ürün, özel teknolojileriyle bozulma yapmıyor. 16Hz ile 25kHz frekans aralığını sunan hoparlör, özellikle “bass” konusunda benzersiz bir deneyim ortaya koyabiliyor. Ses basınç seviyesi 105 dB olan yeni Phantom, çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemci üzerine kuruluyor. Bluetooth destekli tüm cihazlarla kullanılabilen hoparlör, en iyinin de iyisini isteyenlere hitap ediyor.

Devialet,  Bluetooth hoparlör değil sanat eseri üretiyor

Firmanın Phantom ailesi elbette hiç de ucuz değil. Ben müzik konusunda en iyisi isterim derseniz giriş seviyesi yeni Phantom 1.690 dolar seviyesinde. Firma Silver Phantom modeline 2.390 dolar, en üst seviyedeki Gold Phantom modeline ise 2.990 dolar fiyat istiyor. Görüldüğü üzere hiç de ucuz olmayan bu hoparlör modelleri, aşağıda yer alan videoda izleyebileceğiniz üzere “akıl alacak” bir deneyim sunuyor. Videoda kullanılan modelin Gold Phantom olduğunu belirmekte fayda var.

Video