reklamı kapat

POPÜLER

Khal Drogo

Game of Thrones’ta Khal Drogo iddiaları

Khal Drogo, Game of Thrones’un ömrü kısa karakterlerinden olmasına rağmen geniş bir hayran kitlesine sahip. Son iddialara bakılırsa bu efsanevi kahramanı dizinin son sezonunda görme ihtimalimiz bulunuyor.

Bildiğiniz gibi Game of Thrones’un sekizinci sezonu için çalışmalar çoktan başladı. Dizinin yıldızlardan oluşan ekibi senaryo okumaları ve ön hazırlıklar için Kuzey İrlanda şehirlerinden Belfast’ta bir araya geldi. Senelerdir Game of Thrones’un uğrak noktası olan bu şehir geçtiğimiz günlerde sevilen bir ismi ağırladı: Jason Momoa.

İddiaları alevlendiren fotoğraflar

Khal Drogo karakterine hayat veren oyuncu sadece Belfast’a gitmekle kalmadı, Game of Thrones ekibinden isimlerle de bir araya geldi. Ardından bu fotoğrafları kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Fotoğraflarla birlikte yeni dedikoduların fitili de ateşlenmiş oldu.

Tahmin edebileceğiniz üzere bu dedikodular Jason Momoa’nın yeniden Game of Thrones’ta görülmesiyle alakalı. İkinci sezonda veda ettiğimiz Khal Drogo dizinin çok sevilen karakterleri arasında yer alıyor. Ölümü geri dönüşüne büyük bir engel olsa da onu bir flashback olarak veya rüya sahnesinde görme ihtimalimiz bulunuyor. Hatta onun Ak Gezenlere dönüşeceğini iddia edenler bile var!

Daha önce Jon Snow’un ölmediği Kit Harington’ın Belfast’ta görülmesiyle anlaşılmıştı. Benzer bir durum Jason Momoa için de söz konusu olabilir. Bakalım dedikodular doğru çıkacak mı?