reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

Hayranları mest eden Game of Thrones buluşması

Game of Thrones’un yedinci sezonuyla birlikte herkes Daenerys Targaryen ve Jon Snow aşkını konuşmaya başladı. Fakat ikinci sezonda hayata gözlerini yuman Khal Drogo hayranların favorisi olmayı sürdürüyor. Öyle ki bu karaktere hayat veren Jason Momoa ile Emilia Clarke’ın yıllar sonra buluşması interneti sevince boğmayı başardı.

Game of Thrones‘u yakından takip edenlerin iyi bildiği üzere Khal Drogo ilk sezonda oldukça önemli bir yere sahipti. Daenerys Targaryen’in onunla evlenmesi karakter açısından pek çok şeyi değiştirdi. Zorunluluk olarak başlayan evlilik zamanla aşka dönüştü. Daenerys özgüven kazanırken hamile kalmasıyla işle değişti. Fakat bebeğini kaybetmesi ve Drogo’nun ölümü Daenerys’te kalıcı izler bıraktı. Khal Drogo’nun asıl etkisi ise Daenerys Targaryen’i yedinci sezonda gördüğümüz kadına dönüştürmesi oldu. Tüm bu etkilerine rağmen karaktere ikinci sezonla birlikte veda etmek zorunda kaldık. Drogo’ya hayat veren Jason Momoa da farklı rollere yöneldi. Fakat görünen o ki araya giren zaman Jason Momoa ile Emilia Clarke’ın dostluğunu değiştirmemiş.

Wonder Woman takvisiyle…

Ekranın sevilen çiftlerinden birine hayat veren ikili Londra’daki bir barda buluştu. Paylaştıkları fotoğraflar ise Game of Thrones hayranlarını mest etti. Asıl dikkat çeken ise bu fotoğraflarda ikiliye Gal Gadot’un eşlik etmesi oldu. Görünen o ki Wonder Woman ve Khaalesi’yi daha sık yan yana görebiliriz.