reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman yıldızı Jason Momoa Game of Thrones itirafı

Jason Momoa’nın şaşırtıcı Game of Thrones itirafı

Aquaman rolüyle DC Sinematik Evreni’ne dahil olan Jason Momoa, Game of Thrones dizisinde geçirdiği kısa sürenin o kadar da parlak sonuçlar doğurmadığını kaydediyor.

8. sezon bölümleriyle izleyicilere veda edecek olan Game of Thrones dizisinin yıldızlarından Jason Momoa, her ne kadar Aquaman filminde başrol olarak boy gösterse de dizide geçirdiği kısıtlı süreden bahsederken işlerin onun için çok parlak bitmediğine değiniyor. Dothraki liderlerinden Khal Drogo’ya hayat veren Momoa, dizide Daenerys Targaryen’in ilk kocasını canlandırıyordu. Daenerys dizide karaktere bir ordu karşılığında satılmıştı. Ancak kahramanımızın macerası çok uzun sürmedi. The Graham Norton Show’a katılan Momoa, Game of Thrones dizinin ona çok da bir fayda sağlamadığını kaydediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Game of Thrones sonrası pek iş alamadım”

Beklenilenin aksine Momoa, diziden sonra pek iş alamadığını kaydediyor. Ünlü aktörün açıklaması ise şu şekilde: “Diziden sonra pek iş alamadım. Yani bununla ne yapabilirdiniz ki. Karakterim İngilizce konuşmuyordu, komik değildi ve insanlara zarar veriyordu. Karakteri o kadar iyi oynadım ki bu benim için daha sonra bir soruna dönüştü. İnsanlar ciddi ciddi gelip ‘Sen İngilizce konuşabiliyorsun!’ diyordu.” Aktörün bu açıklamaların benzerini 8. sezon özel bölümde yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Detaylarına buradan ulaşabileceğiniz özel bölümde yer alacağı kesinleşen isimlerden biri de Momoa bildiğiniz gibi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ancak şüphesiz Momoa öne çıkmayı başarmış. Netflix’te gösterilen Frontier dizisinde başrole sahip olan karakterimiz DC Sinematik Evreni’nin de önemli kahramanları arasında yer alıyor. Aquaman, eleştirmenlerden aldığı olumlu yorumlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kim bilir, belki Momoa’nın filmi Wonder Woman’dan sonra sinematik evrenin en iyi işlerinden biri olabilir. Aquaman 28 Aralık’ta vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Game of Thrones’un 8. sezonunun yayınlanan ilk fragmanı