reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon özel bölüm

Game of Thrones 8. sezon özel bölümde yer almayacak oyuncu belli oldu

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin ardından DVD – Blu-ray ile beraber oyuncuların bir araya geldiği özel bir bölüm hazırlığında. Ancak bu bölümde Stark’lardan biri eksik olacak.

Hala net bir tarih açıklamayan Game of Thrones 8. sezon, Nisan 2019’da son bir kez daha izleyicilerle buluşacak. Final sezonunda 6 bölümle hikayeyi kapatacak olan dizinin daha sonra DVD – Blu-ray ile beraber özel bir bölüm yayınlanacağı açıklanmıştı. Bu bölümle Conan O’Brien sunumunda önemli tüm karakterleri bir araya getirmeye hazırlanan dizinin bir kişi eksik olacağı ise şimdiden belli oldu. Son olarak BBC’nin Bodyguard filminde izlediğimiz Richard Madden, özel bölümde yer almayacak. Madden dizide Robb Stark‘ı canlandırıyordu. Dillere destan Red Wedding ile diziye veda eden Madden, sevilen karakterler arasında yer alıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sebep Rocketman çekimleri

Madden’ın özel bölümde yer alamamasının sebebi ise Elton John filmi olan Rocketman çekimleri. EW‘ya verdiği röportajda “Ben katılamadım. O sırada Rocketman çekimlerindeydim bu yüzden yer alamadım.” diyor.

Özel bölümün ise sadece 8 sezonun toplandığı özel kutu setinde bulunacağı açıklanmıştı. İlk olarak Sean Bean’in ağzından kaçırdığı özel bölümde final sezonundaki oyuncuların ağırlıklı olarak yer alacağı belirtilirken Sean Bean, Jason Momoa gibi birinci sezondan karakterler de olacak. Kutulu setin 2019 sonuna doğru satışa sunulması bekleniyor.

İlgili video

8. sezonun yayınlanan ilk fragmanı