reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon sonrası yayınlanacak The Last Watch

Game of Thrones 8. sezon finalinin ardından “veda bölümü” sürprizi

Game of Thrones 8. sezon beraberinde çok özel bir bölüm daha getiriyor. HBO’nun müjdelediği 7. bölüm The Last Watch hayranların ilgisini çekecek.

Game of Thrones 8. sezon bir değil iki özel bölümle beraber geliyor. Hatırlarsanız geçmişte, DVD ve Blu-ray’e özel olmak üzere tüm önemli oyuncuların bir araya geldiği Conan O’Brien sunumuyla gerçekleşecek eğlenceli bir özel bölümden bahsetmiştik. HBO şimdi resmi sitesinde The Last Watch isimli ikinci özel bölümü duyurdu. Ancak The Last Watch için DVD çıkışını beklemeyeceğiz. Çünkü bu özel bölüm 26 Mayıs‘ta 7. bölüm olarak yayınlanacak. İki saatlik dev bir belgesel olan yapım bizleri Game of Thrones’un çekimlerine götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Bir yapım belgeselinden fazlası”

HBO belgeseli şu sözlerle anlatıyor: “The Last Watch çamurun ve kanın derinliklerine dalarak Westeros’un bu fantastik dünyasını yaratırken ortaya çıkan göz yaşı ve zaferi gözler önüne seriyor.” Hayli zorlu hava şartlarında çalışan ekip üyelerinden edinilen yorumlara, kısacık teslim tarihlerine ve spoilerlara aç bir hayran kitlesine kadar etkileyici bir belgesel geliyor. “Dizinin yapımı” odaklı belgesellerden çok daha fazlasını sunacağı belirtilen bu 2 saatlik yapım için “Komik, kalp krıcı bir hikaye samimiyetle anlatılıyor.” diye not düşülmüş. Bu 7. bölüm dizinin yaratıcılarının da izleyicilere vedası niteliği taşıyor. Bu da zaten adından da anlaşılıyor. 19 Mayıs’taki büyük finalden bir hafta sonra izleyeceğimiz belgeselin resmi duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz. Haberin devamında 8. sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

İlgili video