reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Game of Thrones 8. sezonda Jon Snow’u bekleyen “kardeş tepkisi”

Game of Thrones 8. sezon bizi sadece büyük bir savaşa değil aynı zamanda büyük bir karşılaşmaya da götürüyor. Maisie Williams’ın bu konuda söyleyecekleri var.

14 Nisan‘dan itibaren 6 bölümlük son macerada Game of Thrones 8. sezon, kalan tüm boşlukları doldurmaya çalışacak. Ak Gezenler ile büyük bir savaşın eşiğindeyken ise ilk önemli olaylardan biri Kış Yarı’nda gerçekleşecek gibi görünüyor. Fragmanlarda Daenerys Targaryen ile Kış Yarı’na gelen Jon Snow onu Sansa ile tanıştırdığında, Sansa adeta Ned Stark olgunluğunda Daenerys’i “majesteleri” unvanı ile karşılamıştı. Ancak durumdan çok da memnun olmadığı yüzünden belli oluyordu. Jon’un Targaryen köklerinin Bran tarafından ortaya çıkarılması an meselesiyken Kış Yarı’nda bizi nasıl bir aile draması bekliyor merak konusu. Arya Stark’ı canlandıran Maisie Williams ise ilk ipuçlarını paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stark kızları birbirini destekliyor

EW‘ya röportaj veren Maisie Williams, ilk sezondaki Robert Baratheon ziyareti ile bu sezondaki Daenerys ziyareti arasında oluşacak benzerliklere dikkat çekiyor. İlk sezonu yeniden izlediğini belirten oyuncu hatıralarını da tazelemiş. Sansa ve Jon’la arasındaki ilişki içinse şunları kaydediyor: “Sansa’nın yanında onu manipüle etmeye çalışmayan birini görmeniz pek mümkün olmadı. Geçtiğimiz sezon Sansa için çok zordu. Çünkü Jon aklıyla düşünmüyordu ve bu da Sansa’yı biraz kötü gösterdi. Bu sezon ise Arya’nın Sansa ile birlikte olduğunu hatta bazen Jon’a karşı çıktığını göreceksiniz. Sophie’nin yanında durmak güzel ve güçlü hissettirdi.

Jon’un Daenerys karşısındaki bağlılığı kız kardeşlerin çok hoşuna gitmeyecek gibi görünüyor. Bu sezon pek çok ölüme de tanık olacağımızı söyleyen Williams “İnsanlar dizi bitsin istemiyor. Bu yüzden nasıl biterse bitsin, final iyi olmayacak. Çünkü final yapması zaten iyi değil onlar için. Ne dediğimi anlatabiliyor muyum? Bence bizim bitirmeyi tercih ettiğimiz yol doğru bir yol. Ve zamanı geldiğini düşünüyorum.” diyerek sözlerini noktalıyor.

İlgili video

8. sezon fragmanı