reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Fold katlanabilir telefon

Katlanabilir telefon Xiaomi Mi Fold’u çalışırken gösteren yeni video [İzle]

Çin’in yükselen akıllı telefon firması Xiaomi, bir katlanabilir telefon geliştiriyor. Şimdilik Mi Fold adı verilen model için yeni bir video daha var.

Xiaomi hatırlarsınız ilk katlanabilir telefonu için geçen ay bir video yayımlamış ve çalışır bir prototipi gözler önüne sermişti. Xiaomi Mi Fold yanında Dual Flex ya da Xiaomi Mix Flex olarak isimlendirilme ihtimali de bulunan model için yeni bir video daha çıktı. Pazardaki güçlü rakipler Samsung Galaxy Fold ve Huawei Mate X’ten daha farklı bir yapısı bulunan model, yeni videoda da görebileceğiniz üzere sağdan ve soldan iki parça katlanır şekilde tasarlanmış durumda. Açık halinde çok da aşırı büyük bir hal almayan Xiaomi katlanabilir akıllı telefon, gelen bilgiler doğruysa 999 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Yani rakiplerinden çok daha ucuza karşımıza çıkacak telefon, daha kompakt yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Arayüz açısından katlanabilir yapıda bir sorunu bulunmayan telefonun, videoda oldukça seri çalıştığı dikkatlerden kaçmıyor.

Xiaomi katlanabilir telefon büyük merak uyandırıyor

Model halen aktif olarak geliştirme aşamasında bulunuyor. Karşımıza aşağıdaki formda çıkmama ihtimali de bulunan telefon, mobil dünyanın geleceği için büyük önem arz ediyor. 2019 içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz telefon için birçok prototip geliştiriliyor.