reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame posterleriyle ortaya çıkan Marvel teorisi

Geçtiğimiz günlerde paylaşılan Avengers Endgame posterleriyle birlikte öldüğünü düşündüğümüz kahramanlardan birinin hayata dönebileceği ortaya çıktı.

Kısaca özet geçmek gerekirse Marvel stüdyoları vizyon tarihi giderek yaklaşan Avengers Endgame’in tanıtımı için 32 farklı karakter posteri paylaştı. Bu posterlerde Avengers’ın üyelerini teker teker görüyoruz. Thanos’un parmak şıklatmasıyla birlikte toz bulutuna dönüşen karakterlerin posterleri siyah beyaz olmasıyla dikkat çekiyor. Hayatta kalan ve mücadeleye devam etmeye hazırlananların posterleri ise renkli. Böylece hayatta kalan ve ölen kahramanlar kesinleşmiş oluyor. Fakat Vision’ın posterindeki ufak bir detay Marvel hayranlarının kafasını karıştırdı.

Avengers Endgame teorisi

Postere dikkatli bakan Marvel hayranları posterde renkli kalan bir çizgi kaldığını fark etti. Yeşil renkteki bu çizgi bilgisayarın verdiği bir hata gibi görünüyor. Bu ufak detay Paul Bettany’nin hayat verdiği karakterin Thanos’a karşı son mücadeleden önce hayata döneceğini düşündürdü. Vision’ın da temelde bir Android olduğunu düşünürsek onun zihin taşı olmadan hayata dönmesi mümkün olabilir. Yeniden bir araya gelen Tony Stark ve Bruce Banner bu problemi çözmek için çaba harcayabilir. Elbette onların problemi çözmesine Shuri’nin fikri yardımcı olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Son Avengers End game fragmanı