reklamı kapat

POPÜLER

captain marvel

Avengers Endgame öncesi gelecek Captain Marvel’dan karakter posterleri

Vizyona girmesine az bir zaman kalan Captain Marvel için geri sayım devam ediyor. Bu süreçte tanıtım çalışmaları da hız kazanıyor. Filmde yer alacak önemli karakterleri gözler önüne seren karakter posterleri izleyicilerle paylaşıldı.

Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Captain Marvel dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor. Brie Larson’ın hayat verdiği Carol Danvers MCU’nun en güçlü kahramanı olarak tanımlanıyor. Onun güçlerini nasıl kazandığı, neden şimdiye kadar nerede olduğu ve Avengers Endgame filminde nasıl bir rol oynayacağını henüz bilmiyoruz. Bildiklerimiz aslında oldukça kısıtlı. Carol Danvers aslında hava kuvvetleri pilotu olarak görev yapıyor. Bir görev sırasında geçirdiği kaza onun hayatını değiştiriyor. Kree savaşçısına ait DNA’ya maruz kalmasıyla birlikte özel güçler kazanmasına şahit oluyoruz. Fakat bu sırada hafızasını kaybediyor ve kim olduğunu unutuyor. Film boyunca onun kendisini ve güçlerini keşfetmesine, bir kahramana dönüşmesine şahit olacağız.

Captain Marvel karakterine Oscar Ödüllü oyuncu Brie Larson hayat veriyor. Ona Jude Law, Lee Pace, Samuel L. Jackson, Gemma Chan ve Clark Gregg gibi yetenekli isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck’in üstlendiği Captain Marvel filminin 8 Mart 2019‘da yani tam da Kadınlar Günü’nde vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan karakter posterlerini ise haberimizin içindeki galeride görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Filmin yeni fragmanı