reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Groot

Groot’un gerçek ismini sorgulayan Avengers Infinity War teorisi

Guardians of the Galaxy üyelerinden Groot karakterinin sandığımızdan farklı bir ismi olabilir! En azından son Avengers Infinity War teorisi öyle olduğunu iddia ediyor.

Marvel hayranları tarafından ortaya atılan bu yeni teorinin temeli Avengers Infinity War’daki ufak bir sahneye dayanıyor. Hatırlarsanız Thanos’un saldırısına uğrayan Thor’un yolu Guardians of the Galaxy ile kesişiyordu. Sonra kahramanımız yoluna Rocket Raccoon ve Groot ile devam ediyordu. Bu süreçte Thor’un Groot’un dilini bildiğini ve onu anlayabildiğini öğreniyorduk. Avengers Infinity War’un finalinde kahramanlarımız Wakanda’ya geliyordu. Thor da Groot ve Rocket Raccoon’u Captain America ile tanıştırıyordu. Groot’u tanıtırken “Arkadaşım ağaç” sözünü sarf etmesi izleyicileri güldürmüştü. Fakat Marvel hayranları bunun sadece bir şaka olmadığını düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Groot gizemi

Reddit’te ortaya atılan teori Groot’un asıl isminin ağaç olduğunu öne sürüyor. Kahramanımızın telaffuz edebildiği tek kelimenin kendi ismi olduğu düşünülüyordu. Fakat durum tam tersi olabilir. Sadece o kelimeyi söyleyebildiği için adı öyle sanılmış olabilir. Kahramanımızın kendine göre asıl ismi ağaç olabilir. Bunu da Thor sayesinde öğrenmiş olmamız fazlasıyla mümkün. Elbette bu teorinin doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home ilk fragman