reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT

Merakla beklenen Huawei Watch GT’nin Türkiye fiyatı belli oldu

Huawei merakla beklenen yeni akıllı saati Watch GT‘yi Türkiye’de satışa sundu. Klasik ve spor olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan Huawei Watch GT; çok yüksek pil ömrü, düşük güç tüketimi, sofistike aktivite takibi ve fitness koçluğu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Huawei Watch GT, maksimum pil ömrü için kullanıcı etkinliğine bağlı olarak performans ve verimlilik modları arasında dinamik olarak geçiş yapmasını sağlayan yenilikçi bir akıllı güç tasarrufu algoritması kullanıyor. Akıllı güç tasarrufu, akıllı saatin sık kullanım modundayken iki haftaya kadar açık kalmasını saplıyor. Bununla birlikte, Huawei Watch GT’nin çift çekirdekli mimarisi, kullanıcının her iki dünyanın da en iyi özelliklerinden yararlanmasını sağlayarak, güçlü ve yüksek verimli bir akıllı saat deneyimi yaşatıyor.

Huawei Watch GT, 1,39 inç 454 x 254 AMOLED yüksek çözünürlüklü ekranla beliyor. Akıllı saat gövdesi, paslanmaz çelik ve seramik çerçevelerle çift taç tasarımına sahip. Saat kullanıcılara uzun yıllar dayanıklılık sağlamak için bir DLC elmas karbon kaplama ile kaplı. 10,6 mm kasa gövdesi, çift renkli silikon bant ve zarif bir deri-kauçuk bant seçenekleri ile de uyumludur.
Huawei Watch GT, ayrıca tüm spor aktivitelerinde performans takibini kolaylaştırıyor. Profesyonel spor organizasyonları ile çalışan Huawei, kapalı egzersizler, açık hava koşuları, dağ tırmanışı, bisiklet ve açık su yüzme gibi bir dizi sporun takip edilmesini sağlar. Saat ayrıca fitness koçluğu özelliklerini de destekliyor. Kullanıcıların kalp atış hızlarını bilimsel yöntemlerle analiz ederek kullanıcıların daha önce hiç olmadığı kadar güvenli ve sağlıklı bir şekilde egzersiz yapabilmelerini sağlıyor.

TruSeen 3.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi, kullanıcının aktif ve istirahat kalp hızını izliyor. Yenilikçi PPG optik ve donanım tasarımı ile AI algoritmalarını birleştiren çözüm, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak kalp atış hızını yüksek hassasiyetle izleyebilir. Spor modunda Huawei Watch GT, kullanıcıların önceden ayarlanmış bir hedeflenen kalp atış hızı aralığına dayanarak antrenmanlarının yoğunluğunu değiştirmelerini bildirecek şekilde ayarlanabilir. Dinlenme modunda akıllı saat, kullanıcıların dinlenme kalp atış hızını otomatik olarak izliyor ve kaydediyor. Huawei Watch GT, uyku sırasında kullanıcının kalp atış hızını izlemek için görünmez ışıklar kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saatin Türkiye fiyatı ne kadar?

Huawei Watch GT’nin spor modeli 1.199 TL‘den ve klasik modeli 1.399 TL‘den satışa sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni Mate 20 ailesi