reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 20 Pro Huawei Watch GT

Hayatı kolaylaştıran Huawei Mate 20 Pro aksesuarları

Huawei Mate 20 Pro, gelişmiş aksesuarlarla günlük hayata adapte oluyor. Huawei Talkband B3 Lite hem akıllı bileklik hem de Bluetooth kulaklık işlevi görürken Huawei Watch GT ise gelişmiş bir akıllı saat arayanlara hitap ediyor.

Huawei Mate 20 Pro, etkileyici özelliklerinin yanı sıra aksesuar çeşitliliği ile de kullanıcıları destekliyor. Cihazla beraber kullanabileceğiniz aksesuarların başında Huawei TalkBand B3 Lite ve Huawei Watch GT geliyor.

TalkBand B3 Lite, aktivite takip bilekliği ile Bluetooth kulaklığı buluşturan tasarımıyla dikkat çekiyor. Koşu hızı ve kalori alımını da izleyen cihaz aynı zamanda uyku takibi de yapabiliyor. Aktivite hatırlatıcı özelliği de bulunan aktivite takip cihazı, farklı renklerde kayışlarıyla her tarza ayak uyduruyor.
Huawei TalkBand B3 Lite
Ekranında saati, günlük hedeflerinizi ve arayan kimliğini görebileceğiniz cihaz, basit bir şekilde saat gövdesinden kurtuluyor ve Bluetooth kulaklığa dönüşerek günlük konuşmalarınızı yapmanızı da sağlıyor. Mesaj bildirimlerini de alabileceğiniz akıllı bileklik telefon bulma ve titreşimli alarm özelliklerine de sahip.

Akıllı saat isteyenlere en şık alternatif

Huawei Watch GT ise bileğinden klasik bir saati eksik edemeyenlere hitap ediyor. Yuvarlak kadranı ve paslanmaz çelik kasası ise klasik şıklığı akıllı özelliklerle buluşturan saat 1,39 inç boyutunda bir ekranla geliyor. İki haftaya varan pil ömrüyle etkileyici bir kullanım deneyimi sunan saat, gerçek zamanlı nabız raporlama özelliği de barındırıyor. Huawei TruSeen 3.0 nabız takibi teknolojisi kendi kendine öğrenimli algoritması ve yenilikçi sensörleriyle daha verimli ve doğru sonuçlar sağlayabiliyor.

Saat, aktivite takibi de yapabiliyor. Gerçek zamanlı olarak gelişmiş koşu kurslarına girişte koçluk da sağlayan cihaz aynı zamanda rehberlik eğitimi ve zaman-hareket eğrisi gibi geri bildirimlerde de bulunuyor. 50 metreye kadar suya dayanılıklı olan saati yüzerken de kullanabilirsiniz. Dış mekan sporlarına meraklıysanız cihazda yer alan barometre, pusula ve irtifa aracı en büyük yardımcınız olabilir. Saatin aynı zamanda uyku takibi özelliği de bulunuyor.

Herhangi bir mesaj, telefon görüşmesi, alarm veya hatırlatıcı bildirimlerin tümünü bileğinize taşıyan saat, böylelikle gün içinde hiçbir önemli haberi kaçırmadığınızdan da emin oluyor.

Huawei Mate 20 Pro, gelişmiş özellikleri ve akıllı aksesuarlarıyla akıllı telefon deneyimine sınıf atlatıyor.