reklamı kapat

POPÜLER

Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Serisi deneyim alanları sinema salonlarında

Huawei, Mate 20 serisi akıllı telefonlarının yüksek beğeni oranlarına ulaşması sebebiyle İstanbul’da dört AVM’de birden açtığı deneyim alanları ile doğrudan tüketici ile iletişime girmişti.

Huawei şimdi de bu deneyim alanlarını sinema salonlarına taşıyor. Şirket, Huawei Mate 20 serisi akıllı telefonlarını daha geniş kitlelerle buluşturmak ve tüketicilere tanıtmak üzere Akasya, Zorlu Center, Kanyon ve İstinye Park AVM’lerinde bulunan Cinemaximum sinemalarının fuaye alanlarında yılbaşına kadar her haftasonu teknoloji meraklıları ve sinemaseverler ile buluşuyor.

Huawei’den yarışmalar ve hediyeler

Deneyim alanlarında bulunan “AI is the New Black”, “Super Charge is the Superhero”, “See Me through the Macro” ve “Wide Angles, Wider Minds” gibi Mate 20 Pro’nun öne çıkan özelliklerine atıfta bulunan sloganları içeren neon tabelaların önünde fotoğraf çektirip #findamate hastag’ini kullanarak sosyal medyada yaratıcı bir slogan ile paylaşan Huawei Mobile Türkiye Instagram takipçileri, her hafta Sound Stone bluetooth hoparlör, Color Band A2 ve TalkBand B3 lite akıllı bileklik ödüllerini kazanma şansı yakalayacak.

Teknoloji meraklılarının doğrudan telefonları deneyimleyerek satın alma kararı verebilecekleri bu özel alanlarda ayrıca Huawei’nin çok yeni tanıttığı Watch GT akıllı saati de yer alıyor.

Deneyim alanları ne zamana kadar açık kalacak?

21 Aralık tarihinde açılan deneyim alanları; yıl sonuna kadar her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü teknoloji meraklılarını bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kamerasıyla fark yaratan akıllı telefon: Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro piyasadaki en iyi akıllı telefon kamera sistemine sahip. Ultra geniş açı lens desteğiyle gelen üçlü Leica kamera, kullanıcılara geniş bir perspektiften çekim seçeneği sunuyor. Mate 20 Pro yeni kamera sistemi, objektiften 2,5 cm uzaklığa kadar nesnelerin net görüntülerinin çekilmesine imkan veren makro özelliği ile de bir ilke imza atıyor. Cihazın ultra geniş açılı ve makro desteği sunan lens yapısı, Mate 20 Pro’yu aynı zamanda çok yönlü bir kamera haline getiriyor. Huawei Mate 20 Pro’nun piyasadaki en iyi kameraya sahip telefonlardan biri olduğunu belirtmek istiyoruz. Eğer fotoğraf çekimine önem veriyorsanız Mate 20 Pro’ya kesinlike göz atmalısınız.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi