reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei’den hediye kazandıran Mate 20 Pro deneyim alanları

Huawei, Mate 20 serisi akıllı telefonlarının yüksek beğeni oranlarına ulaşması sebebiyle İstanbul’da dört AVM’de birden açtığı deneyim alanları ile doğrudan tüketici ile iletişime giriyor. Akasya AVM, Zorlu Center, İstinye Park ve Kanyon’da açılan deneyim alanlarında Mate 20 lite ve Mate 20 Pro telefonlar satışa çıkartılıyor. Mate 20 lite akıllı telefonu tercih eden tüketiciler Huawei selfie çubuğunun sahibi oluyor. Huawei Mate 20 Pro tercih edenler ise bluetooth hoparlör ve TalkBand B3 Lite ürünlerini hediye olarak alabilecek. Akasya AVM, Zorlu Center ve İstinye Park alışveriş merkezlerinde 30 Kasım ile 2 Aralık tarihlerinde hafta sonu da dahil olarak hizmet verecek Huawei deneyim alanları Kanyon alışveriş merkezinde ise 30 Kasım günü açık olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kamerasıyla fark yaratan akıllı telefon: Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro piyasadaki en iyi akıllı telefon kamera sistemine sahip. Ultra geniş açı lens desteğiyle gelen üçlü Leica kamera, kullanıcılara geniş bir perspektiften çekim seçeneği sunuyor. Mate 20 Pro yeni kamera sistemi, objektiften 2,5 cm uzaklığa kadar nesnelerin net görüntülerinin çekilmesine imkan veren makro özelliği ile de bir ilke imza atıyor. Cihazın ultra geniş açılı ve makro desteği sunan lens yapısı, Mate 20 Pro’yu aynı zamanda çok yönlü bir kamera haline getiriyor.

TalkBand B3 lite

TruSeen 3.0 teknolojisini kullanan, HUAWEI TalkBand B3 lite, HUAWEI TruSleep 2.0 ile uyku düzenlerini de takip edebiliyor. Ayrıca, kişiselleştirilmiş hizmetler ve uyku kalitesini iyileştirmek için öneriler sağlamak için büyük veri analizi kullanıyor. TalkBand B3 Lite’ın hipoalerjenik malzemeden üretilen turuncu, pembe, siyah, mavi ve yeşil renk seçenekleri bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi