reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei’nin İstanbul’da açacağı mağazanın yeri belli oldu! [Özel haber]

Popüler akıllı telefon üreticisi Huawei, İstanbul’daki mağazasını açmaya hazırlanıyor. Mağazanın açılacağı nokta kesinleşti.

Huawei Mate 20 Pro ile akıllı telefon pazarında bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çeken Çinli üretici, İstanbul’daki ilk mağazasını açmaya hazırlanıyor. Globalde Apple’ı geride bırakarak en çok satan ikinci akıllı telefon markası olan Huawei’nin yeni mağazasıyla beraber Türkiye’de sunduğu hizmet kalitesi de artıyor. Firmanın “deneyim mağazası” temalı olması beklenen mağazasında kullanıcılar en yeni ürünleri test edebilecek ve yerinde görebilecek. Geçtiğimiz günlerde farklı alışveriş merkezlerinde hazırlanan deneyim alanının daha kapsamlı bir halini mağazada görmek mümkün. Aynı şekilde mağaza içinde Huawei’nin teknik destek hizmeti de vermesi bekleniyor. Ancak henüz bu detaylar netleşmiş değil. İstanbul’daki ilk mağaza ise İstinye Park‘ta açılışını gerçekleştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aksesuarlar ve akıllı telefonlar bir arada

Bildiğiniz gibi firmanın popüler akıllı telefon modellerinin yanı sıra pek çok aksesuarı da bulunuyor. Huawei tablet modelleri, kablosuz şarj cihazı, telefon kılıfları, kulaklıklar ve firma çatısı altında çıkan pek çok ürünün bu mağazalarda yer alması bekleniyor. Mağazanın açılış tarihi ise şimdilik belirsiz. Ancak İstinye Park’ta halihazırda mağazanın yerleştirme çalışmalarına başlanmış durumda diyebiliriz. Mağazanın açılışı ve sunulacak deneyimin kapsamını ise şimdiden merak ediyoruz. Huawei’nin İstanbul’un yanı sıra İzmir‘de de bir mağaza açmaya hazırlandığını da ekleyelim.

İlginizi çekebilir

Mate 20 serisinin tanıtımı