reklamı kapat

POPÜLER

Huawei İstanbul mağaza

Huawei’nin İstanbul’daki mağazası nerede ve ne zaman açılacak?

Türkiye’deki ilk mağazasını İzmir’de açan Huawei, elbette İstanbul’u da boş geçmeyecek. Peki firmanın İstanbul’daki mağazası nerede ve ne zaman açılacak?

Bugün büyük bir kalabalık eşliğinde Huawei İzmir mağazasının açılışı yapıldı. Ancak herkesin esas en çok merak ettiği soru, firmanın İstanbul’daki resmi mağazasının ne zaman açılacağı. Firmanın resmi olarak verdiği bilgiye göre İstanbul mağazası mart ayı sonunda İstinye Park içerisinde açılacak. Herhangi bir aksilik olmazsa mart ayı sonunda İstanbul’da yaşayanlar da firmanın ürünlerini bu mağazada hem deneyimleyebilecek hem de satın alabilecek. İzmir’deki mağazayı Mavişehir’de yer alan MaviBahçe AVM’de açan firma, açılış için güzel indirimler de gerçekleştirdi. 9-10 Şubat tarihleri arasında mağaza açılışına özel olarak seçili ürünlerde yüzde 20’ye varan indirimler yapıldı. Yeni bir akıllı telefon almak isteyenler için güzel olan bu indirime ek olarak bir hediye sürprizi de düzenlendi. Firmanın resmi açıklamasına göre mağazaya ilk gelen 100’lerce kişiye Huawei aksesuarlar hediye olarak verildi. Aynı kampanyaları ve hatta daha fazlasını İstanbul’da da yapacağını belirten firma, bu konuda kesinlikle daha da genişlemek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, İzmir’de çok talep görüyor

Direkt olarak şirket yetkililerinden duyduğumuz kadarıyla İzmir’de firmanın telefonlarına büyük bir talep bulunuyor. İşte bunun da etkisi ve mağazanın çabuk bitmesiyle ilk açılışı İzmir’de yapan firma, mağazaların diğer büyük şehirlere geleceğini de müjdeliyor. İzmir mağazasında teknik servis de sunuluyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni akıllı telefon modeli P Smart 2019