reklamı kapat

POPÜLER

Huawei İzmir mağaza mavibahçe avm

Huawei’nin Türkiye’de açacağı ilk mağazanın yeri ve açılış tarihi kesinleşti

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Türkiye’deki ilk deneyim mağazasını İzmir’de açıyor. İşte mağazanın yeri ve açılış hakkında bilinmesi gerekenler.

İzmir Mavişehir’de yer alan MaviBahçe AVM’de açılacak olan Huawei Deneyim Mağazası, tüketicilere markanın akıllı telefon, notebook ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunacak. Buna ek olarak Huawei’nin İzmir’deki ilk servisi merkezi de mağaza bünyesinde tüketicilere hizmet vermeye başlayacak. 9 Şubat Cumartesi günü Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang’ın katılımıyla gerçekleştirilen açılış, saat 15:00’de yapılacak. MaviBahçe AVM içerisinde A Blok Zemin Kat No:08’de yer alan mağaza, markanın İzmir’deki takipçileri için gerçekten harika görünüyor. Ürünlerin hepsini aynı anda deneyimleme şansı her zaman bulunamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei alanda büyümeye devam ediyor

Çin’in en büyük teknoloji firmalarından olan Huawei, alt marka Honor ile beraber kullanıcı kitlesini artırmaya devam ediyor. 2018’de 200 milyon akıllı telefon sevkiyatını geride bırakan teknoloji devi, özellikle P20 ve Mate 20 ailesiyle ses getirmeye devam ediyor. MWC 2019 kapsamında P30 ailesini tanıtmasını beklediğimiz firma, 2019’da dünyanın en çok akıllı telefon sevkeden firması olmayı hedefliyor. Bu hedefine ulaşacak gibi duran Huawei’nin, gördüğünüz üzere mağaza tarafındaki yatırımları da aktif olarak sürüyor. Firma 5G altyapıları konusunda da bir numaralı isimler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni akıllı telefon modeli P Smart 2019