reklamı kapat

POPÜLER

Huawei İzmir

Huawei’den Türkiye’deki ilk mağazasına özel indirim ve hediye müjdesi

Huawei, biliyorsunuz Türkiye’deki ilk deneyim mağazasını İzmir’de açıyor. İşte bu mağazaya özel indirimler ve hediyeler müjdelendi.

İzmir Mavişehir’de yer alan MaviBahçe AVM’de açılacak olan Huawei Deneyim Mağazası, tüketicilere markanın akıllı telefon, notebook ve giyilebilir cihazlar gibi tüm ürünlerini keyifli ve konforlu bir ortamda rahatlıkla deneyimleme olanağı sunacak. İşte burada 9-10 Şubat tarihleri arasında mağaza açılışına özel olarak seçili ürünlerde yüzde 20’ye varan indirimler yapılacak. Yeni bir akıllı telefon almak isteyenler için güzel olan bu indirime ek olarak bir hediye sürprizi de var. Firmanın resmi açıklamasına göre mağazaya ilk gelen 100’lerce kişiye Huawei aksesuarlar hediye olarak verilecek. Katılımın yüksek olması beklenen mağaza içerisinde satışa ek olarak Huawei’nin İzmir’deki ilk servisi merkezi de bulunuyor. 9 Şubat Cumartesi günü Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang’ın katılımıyla gerçekleştirilecek açılış, saat 15:00’de yapılacak. MaviBahçe AVM içerisinde A Blok Zemin Kat No:08’de yer alan mağaza, markanın İzmir’deki takipçileri için gerçekten harika görünüyor. Biliyorsunuz ürünlerin hepsini aynı anda deneyimleme şansı her zaman bulunamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, Türkiye’deki operasyonunu büyütüyor

Mart ayı sonunda çok merak edilen P30 ailesini tanıtacağı söylenen firma, 2019’da dünyanın en çok akıllı telefon sevkeden firması olmayı hedefliyor. Bu hedefine ulaşacak gibi duran Huawei’nin, mağaza tarafındaki yatırımları ilerleyen dönemde artıracak deniyor. 5G altyapıları konusunda da bir numaralı isimler arasında yer alan şirket, burada bazı sorunlar ile gündeme geliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni akıllı telefon modeli P Smart 2019