reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 S Pen
Samsung Galaxy Note 10 S Pen

Samsung Galaxy Note 10 hakkında ortaya çıkan çok ilginç S Pen detayı

06 Şubat 2019

2019 yaz aylarında tanıtılacak Samsung Galaxy Note 10 hakkında ilginç bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgiler S Pen üzerine odaklanıyor.

Samsung Galaxy Note 10, ilginç olarak uzun süredir gündeme geliyor. Galaxy S10 ailesi nedeniyle biraz geriye atılan model, daha önce duyduğumuz kadarıyla 6,66 inç boyutunda 4K AMOLED ekran üzerine kuruluyor. DaVinci kod adıyla geliştirme sürecinde olan telefon, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor ve çok yüksek ihtimalle 5G desteğini aktif olarak sunuyor. Ekrana entegre ön kamera ve parmak izi sensörüyle geleceğine kesin olarak bakılan Note 10,  yeni alınan bir patente göre S Pen tarafında da büyük yenilikler taşıyor. Bu patente baktığımız zaman bünyesinde kamera yer alan bir kalem yolda görünüyor. S Pen’i Galaxy Note 9 ile oldukça işlevsel hale getiren firma, bunu Samsung Galaxy Note 10 ile bir sonraki seviyeye taşıyacak gibi duruyor. Üzerinde birçok tuş da bulunan yeni S Pen, önemli bir değişime de aracılık edebilir deniyor.

Samsung Galaxy Note 10 S Pen
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ön kamera olmadan gelebilir mi?

Bünyesinde kamera olan bir S Pen nedeniyle Note 10’da ön kamera olmayabilir söylentileri geliyor. Bu pek mantıklı durmuyor ancak yine de ihtimalle dahilinde bulunuyor. Henüz tasarımı ve diğer detayları hakkında bilgi bulunmayan Note ailesinin yeni üyesi, Galaxy S10’larda sonra sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu da yolda