reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 FE Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy S21 FE için çıkan ilginç Galaxy Note detayı

Samsung Galaxy S20 FE modeli gibi Samsung Galaxy S21 FE de yolda bulunuyor. İşte bu modeli ilginç bir detay gündeme getirdi.

Samsung Galaxy S21 FE, direkt olarak yukarıdaki tasarımla yolda bulunan yurt dışı için bütçe dostu bir seçenek konumunda.

İşte bu model için ortaya çıkan aşağıda gördüğünüz paylaşım, telefonu ilginç olarak Galaxy Note 20’nin devamı olarak gösteriyor. Biliyorsunuz 2021’de bir Galaxy Note 21 çıkmayacak. Ancak Galaxy S21 FE modeli bir Galaxy Note’un da yerini alamaz.

Şu an ya bu ortaya çıkan görselde bir sorun ya da Samsung ilginç bir düşünce içerisinde bulunuyor. Sızan görsellere göre Galaxy S21 FE bünyesinde bir Galaxy Note gibi S Pen taşımıyor. Ancak bu telefona S Pen desteği harici olarak verilebilir.

Çünkü biliyorsunuz Galaxy S21 Ultra modelinde harici olarak S Pen desteği yer alıyor. Bu açıdan neden onun sızan görsele dahil edilmediği pek anlaşılamıyor.

Birçok kişi yeni bir Galaxy Note gelmemesine üzülüyor. Samsung’un ise seriyi 2022’de geriye döndürmesi bekleniyor. Galaxy S21 Ultra özelinde neredeyse kimse harici S Pen almıyor. Bu yüzden gövdeye entegre S Pen’li telefonlar geriye geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için neler biliyoruz?

4.500 mAh pil üzerine kurulduğu bilinen Galaxy S21 FE, gücünü Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alacak gibi görünüyor. Burada son işaretler sadece Snapdragon 888 kullanılabileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy S21 FE, 6,4 inç boyutta bir AMOLED ekrana sahip olacak. 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı düşünülen Galaxy S21 FE, arkasında üçlü kamera taşıyacak.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın