reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20 FE Galaxy S21 FE

Yeni Galaxy S20 FE ve Galaxy S21 FE iki yeni detayla gündemde

Samsung imzalı gerçek amiral gemilerinin kırpılmış kardeşleri Galaxy S20 FE ve Galaxy S21 FE için iki yeni detay gündem olmuş durumda.

Biliyorsunuz Samsung’dan yeni bir Galaxy S20 FE modeli de geliyor. Geliyor diyoruz ancak model aslında üstü kapalı olarak tanıtılmış durumda. Halen büyük çaplı resmi duyuru bekleniyor ancak bu da gelmeyecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy S20 FE daha önce iki farklı versiyona sahipti. Modelin LTE versiyonu Exynos 990 işlemci kullanıyordu.

Telefonun 5G versiyonu ise Snapdragon 865 işlemci kullanıyordu. Şimdi gelen yeni sürüm ise sadece 4G destekli ve Snapdragon 865 işlemci kullanıyor. Halen bu versiyonun Exynos 990 işlemcili 4G sürümün yerini alacağı düşünülüyor.

Yeni Galaxy S20 FE‘yi şimdi gündeme getiren Malezya ve Vietnam merkezli olarak satışa çıkarılmış olması oldu. Model daha önce de resmi Almanya sayfasıyla gündeme gelmişti.

Samsung Galaxy S21 FE ise yolda olan bütçe dostu amiral gemilerinden. Telefon hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Samsung’un resmi Meksika sitesinde görünmüştü.

İşte bu model son bilgilere göre hemen raflara çıkmayacak. Aktarıldığı kadarıyla Galaxy S21 FE’nin üretimi temmuz ayında başlayacak, satış ise kaynaklar haklıysa ağustos ayı gibi yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için başka neler biliyoruz?

Daha önce ortaya çıkanlara göre merak edilen telefon teknik olarak 6,4 inç boyutta bir AMOLED ekrana sahip olacak.

En son 4.500 mAh pil üzerine kurulduğu ortaya çıkan telefon, gücünü Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alacak gibi görünüyor. Ancak bu halen kesinleşmiş değil.

6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı düşünülen Galaxy S21 FE, arkasında yüzde 99 ihtimalle üçlü kamera taşıyacak.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın