reklamı kapat

POPÜLER

Insta360 Go 2

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası; karşınızda Insta360 Go 2

Insta360, pazara bir kamera modeli daha ekledi. Bu sefer dünyanın en küçük aksiyon kamerası olarak geçen Insta360 Go 2 tanıtıldı.

Insta360 Go 2, gerçekten inanılmaz ufak boyutlu bir kamera modeli. Sadece 27 gramlık bir ağırlığı bulunan ürün, firmanın bazı diğer modelleri gibi 360 derece video çekemiyor. Boyutlarıyla her zaman taşınabilecek bir seçenek oluşturan ürün, gayet modern bir tasarıma sahip ve mıknatıslı bağlantı aparatı sayesinde bir kolye gibi takılarak da kullanılabiliyor. Bünyesinde tek bir lens yer alan Go 2, bu arkasında 1/2,3 inç sensörün yer aldığı kamera ile 1440P çözünürlükte 50 fps video ve 2.000 x 2.000 piksellik fotoğraflar çekebiliyor. Yazılım desteğiyle çok iyi bir görüntü sabitleme performansı olan Insta360 Go 2, IPX8 sertifikasıyla su geçirmeyen bir seçenek konumunda ve yukarıdaki galeride gördüğünüz hazne ile beraber geliyor. Bu haznede model bir kablosuz kulaklık gibi şarj edilebiliyor. Bu kontrol butonlarına sahip hazne aynı zamanda bir tripod görevi de görüyor ve ufak olduğundan gayet kullanışlı duruyor. Normalde 30 dakika, hazneyle beraber ise 150 dakika görev yapabilen kamera, uygulama temelinde birçok yaratıcı çekim moduyla geliyor. Modeli cama yapıştırmak için özel bir ayak olduğunu da ek olarak belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Insta360 Go 2 ses getirmeyi başardı

4K video çekemiyor olması dışında genel olarak güzel görünen Insta360‘ın yeni Go 2 aksiyon kamerası, akıllı telefonlar ile geniş bir bağlantı desteği getiriyor ve 300 dolardan yurt dışında satışa çıkıyor. Ürünün tanıtım videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER