reklamı kapat

POPÜLER

Insta360 X3

5.7K video kaydedebilen ve 72 MP fotoğraf çekebilen Insta360 X3 aksiyon kamerası için indirim fırsatı

Insta360 X3 aksiyon kamerasının fiyatı geriledi. 360 derece aksiyon kamerasının yeni nesil versiyonu, daha büyük sensöre, artırılmış kamera piksellerine, daha büyük pile, daha büyük ekrana ve daha hızlı Wi-Fi bağlantısına sahip.

Saniyede 30 kare 5.7 kare (360 derece modda) çözünürlükte video kaydedebilen kamera tek lens modunda saniyede 30 kare 4K video kaydı yapabiliyor. Aksiyon kamerası tam dolu pille 81 dakika boyunca çalışabiliyor. Maksimum video bit hızı 120 Mbps olan kamerada 6 eksenli jiroskop kullanılıyor. ISO hassasiyeti maksimumda 3.200’e kadar çıkabilen kamera, Wi-Fi bağlantısına da destek veriyor. Bu sayede çekilen görüntüleri kablosuz olarak mobil cihazlara aktarmak mümkün oluyor. 72 megapiksellik fotoğraflar çekebilen kamera detaylı fotoğraflar çekmeye de olanak sağlıyor. Vivid, standart ve LOG olmak üzere üç farklı renk modunun bulunduğu kamera iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. 180 gram ağırlığındaki cihaz gimbal kullanmadan gimbal kalitesinde görüntüler çekilmesine imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Insta360 X3 aksiyon kameranın kampanyalı fiyatı ne kadar?

X3, azaltılmış rüzgar gürültüsü ve 360 derece iyileştirme ile stereo ses yakalayabiliyor. Dört dahili mikrofon ve yükseltilmiş bir ses algoritması kullanan X3, öncekinden daha doğal ve dengeli ses kaydediyor.  AI yeniden çerçeveleme araçları ise kullanıcılar farklı çekim modları arasında geçiş yaparken çekimleri otomatik olarak 360 derece yeniden çerçeveliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kamera yapılan bir indirimle şu anda 15.999 TL‘ye temin edilebiliyor.

Insta360

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın