reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Ace 3 akıllı bileklik
Fitbit Ace 3 akıllı bileklik

Fitbit Ace 3 akıllı bilelik tanıtıldı; işte fiyat ve teknik detaylar

Bazı ürünleri Türkiye’de de satılan Fitbit, ürün gamına bu sefer çocukları hedef alan Fitbit Ace 3 modelini ekledi. İşte detaylar;

Giyilebilir ürün pazarının büyük isimlerinden olan Fitbit, geçtiğimiz günlerde sızdırılan Fitbit Ace 3 modeliyle direkt olarak 6 yaş üstü çocukları hedef kitlesine alıyor. Çocuklar özelinde olduğundan oldukça korunaklı tasarlanan ürün, farklı renk seçeneklerine sahip ve yan tarafında ana ekrana dönüş için konulan büyük bir fiziksel buton taşıyor. Bünyesinde dokunmatik olarak kullanılabilen bir PMOLED ekran yer alan ürün, birçok kalemde aktif olarak aktivite takibi yapabiliyor. 8 günlük bir pil ömrü olan model, uyku takibi de yapabiliyor. Yurt dışı fiyatı 80 dolar seviyesinde olan Ace 3, kişilerin aile içerisinde farklı aktivite yarışmaları düzenlemesine de imkan tanıyor. Fitbit bu ürün ile evdeki çocukları daha aktif olmaları konusunda motive etmeye odaklıyor. Biliyorsunuz günümüz çocukları bilgisayar / tablet başında çok uzun saatler boyunca hareketsiz şekilde vakit geçirebilir. Ace 2 Türkiye’de satıldığı için Ace 3’ün de ileride buraya geleceğini tahmin ediyoruz.

Fitbit Ace 3 öncesinde firmanın Türkiye’de satışa çıkan en son ürünü Fitbit Charge 4 akıllı bileklik olmuştu

1.099 TL Türkiye fiyatına sahip olan model, hatırlamak adına bünyesinde renksiz bir dokunmatik ekran taşıyor. Su geçirmeyen şık tasarımlı model, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve yapılan sporları otomatik belirleyebiliyor. Bağlı telefonların bildirimlerini de üzerine alabilen model, mesajları gösterebiliyor ve müzik kontrolüyle de dikkat çekiyor. Normalde 7 gün, sürekli GPS’le ise 5 saatlik bir pil ömrü bulunan akıllı bileklik Charge 4, Fitbit Pay desteğini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin insansız telefon fabrikası ile tanışın