reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Ace 3

Fitbit’ten yeni bir akıllı bileklik modeli geliyor: “Fitbit Ace 3”

Bazı ürünleri Türkiye’de de satılan Fitbit, ürün gamına bu sefer çocukları hedef alan Fitbit Ace 3 modelini ekleyecek. İşte detaylar;

Giyilebilir ürün pazarının büyük isimlerinden olan Fitbit, ürün gamına en son Sense, Versa 3 ve Inspire 2 isimli modelleri eklemişti. Şimdi ise firmadan Roland Quandt‘a göre Fitbit Ace 3 geliyor. Yukarıda da dediğimiz gibi çocuklara özel olan ürün, bu açıdan oldukça korunaklı tasarlanmış. Şimdilik iki farklı renkte sızdırılan ürün, yan tarafında ana ekrana dönüş için konulan büyük bir fiziksel buton taşıyor. Bünyesinde 1,47 inç boyutunda bir ilginç olarak renksiz OLED ekran yer aldığı iddia edilen ürün, çocuklar için olsa da birçok kalemde aktivite takibi yapabiliyor. 8 günlük bir pil ömrü olan model, uyku takibi de yapabiliyor. Henüz fiyatı belli olmayan ancak 15 Mart gibi gelecek açıklaması yapılan suya dayanıklı akıllı bileklik Fitbit Ace 3, henüz kaça satılacak tam olarak bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Ace 3 öncesinde firmanın Türkiye’de satışa çıkan en son ürünü Fitbit Charge 4 akıllı bileklik olmuştu

1.099 TL Türkiye fiyatına sahip olan model, hatırlamak adına bünyesinde renksiz bir dokunmatik ekran taşıyor. Su geçirmeyen şık tasarımlı model, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve yapılan sporları otomatik belirleyebiliyor. Bağlı telefonların bildirimlerini de üzerine alabilen model, mesajları gösterebiliyor ve müzik kontrolüyle de dikkat çekiyor. Normalde 7 gün, sürekli GPS’le ise 5 saatlik bir pil ömrü bulunan akıllı bileklik Charge 4, Fitbit Pay desteğini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin insansız telefon fabrikası ile tanışın