reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Versa 2 akıllı saat
Fitbit Versa 2 akıllı saat

Şık akıllı saat Fitbit Versa 2 tanıtıldı; işte özellikleri ve fiyatı [Video]

Akıllı saat pazarının öne çıkan isimlerinden Fitbit, ürün gamına bir model daha ekledi. İşte Fitbit Versa 2 ve tüm özellikleri.

Advertisement

Bu alanda akla gelen ilk isimler arasında başı çeken Fitbit, yeni akıllı saat modeli Versa 2 ile çok iddialı görünüyor. Normal Versa’nın üstüne sağlam yenilikler getiren saat, yeni OLED ekranı daha parlak ve canlı görüntü sunuyor ve yuvarlak değil kare yapıda karşımıza çıkıyor. Tek şarjla tam 5 gün kullanım ömrü sunan ürün, yerleşik olarak NFC birimine de sahip. Pazarda genel yapısıyla Apple Watch karşısına dikilen ürün, ilk sürüm gibi yerleşik olarak bir GPS birimi barındırmıyor. 50 metre derine kadar indirilebildiği aktarılan saat, yerleşik olarak dijital asistan Amazon Alexa desteğini de beraberinde getiriyor. Yeni işlemcisiyle ilk sürümden çok daha seri çalıştığı aktarılan akıllı saat, yerleşik olarak uyku takibi yapabiliyor olmasıyla Apple Watch serisinin önüne geçiyor. Birçok kalemde aktivite takibi yapabilen, nabız ölçebilen ve kişisel yönlendirmeler sunabilen saat, iki farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor.

Fitbit Versa 2 akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Versa 2 genel olarak güzel bir akıllı saat

Akıllı saatin ilk sürümü ile aynı 200 dolarlık yurt dışı fiyatı bulunuyor. Türkiye’de de aktif olarak satılacağını düşündüğümüz saat, zorlu bir rekabete hazırlanıyor. Özellikle önümüzdeki ay tanıtılacak Apple Watch Series 5’in sunacakları büyük merak ediliyor. Gerçekten iddialı bir model gelirse düşük fiyatına rağmen işi zor olan Versa 2, yine de ses getirmeyi başarmış durumda.

Video