reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Sense

Fitbit Sense

Fitbit Versa 3

Fitbit Versa 3

Fitbit Inspire 2

Fitbit imzalı yeni akıllı saatler ortaya çıktı

Versa modelleriyle pazarda iyi bir yere sahip olan Fitbit, yeni akıllı saat modellerini yakında tanıtabilir. Fitbit’in Sense ve Versa 3 modellerini görücüye çıkaracağı belirtiliyor.

Advertisement

Şirketin Fitbit Sense adını verdiği akıllı saatinin Apple Watch Series 6 ve Samsung Galaxy Watch 3’ü hedef alacağı söyleniyor. Metal bir gövdeye sahip olacağı dile getirilen saat yuvarlatılmış köşelere sahip.  Fitbit Sense modelinde büyük bir ihtimalle Apple Watch Series 5’de de gördüğümümüz EKG özelliğinin yer alacağı ifade ediliyor.  Fitbit’in satışa sunacağı bir diğer model ise Versa 3. Versa ve Versa 2 modelleriyle başarılı olan şirket bu başarısını yeni modelde de sürdürmeyi amaçlıyor.  Tam dolu pille 6 güne varan bir pil ömrü sunan modelde 7/24 saat kalp ritmini takip etme, derinlemesine uyku takibi ve adet sağlığı takibi gibi özellilklerin yer alması bekleniyor. Suya dayanıklı gövdesi sayesinde saatin yüzmede de kullanılabileceği ifade ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit imzalı yeni modellerin satış fiyatları belli mi?

Fitbit’in bu iki yeni model haricinde Inspire 2 modelini de tanıtacağı söyleniyor. Şık bir tasarıma sahip olduğu görülen modelin akıllı saat yerine aktivite takibi yapabilen bir model olarak öne çıkacağı belirtiliyor. Yakında tanıtılmasını beklediğimiz modellerin satış fiyatları ise henüz belli değil. Yeni modellerin fiyatlarının açıklanması durumunda bu haberi sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

SEGA’dan 50 dolarlık mikro oyun konsolu