reklamı kapat

POPÜLER

Asus ZenFone 6

Asus Zenfone 7 serisi için ortaya çıkan “dönen kamera” detayı

Çok yakında resmi olarak tanıtacağımız Asus Zenfone 7 serisi, tasarım konusunda Zenfone 6’nın en farklı yayını taşıyor gibi görünüyor.

26 Ağustos tarihinde lanse edilecek Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro, en son bir fiyat detayı ile gündeme gelmişti. Telefonlardan Zenfone 7’nin Avrupa’da 8 GB RAM + 256 GB depolama için 549 euro fiyat etiketiyle satılacak. Modelin 6 GB RAM + 128 GB depolamalı versiyonu ise 499 euro fiyatla raflardaki yerini alacak denilmişti. Güçlerini Snapdragon 865 ve Snapdragon 865 Plus işlemciden alacak denilen telefonlar, aşağıdaki en son resmi paylaşımdan anlaşıldığı üzere dönen kameralı yapıyı devam ettiriyor. Yani telefonlarda yukarıda görebileceğiniz Zenfone 6 gibi arkadan öne doğru dönebilen, ilk çıktığında çok ses getiren motorlu bir kamera sistemi yer alıyor. Bu sistem sayesinde bir ön kamera ihtiyacı olmayacak telefonlar, böylelikle eksiksiz bir tam ekran deneyimi sunacak. Aynı zamanda selfie performansları da çok yüksek olacak telefonlar, ince çerçevelerle kişileri tasarım konusunda memnun edecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Asus Zenfone 7 ve Zenfone 7 Pro Türkiye’de satılmayacak

Daha önce de söylendiğimiz gibi Asus telefon konusunda uzun zamandır Türkiye pazarını es geçiyor. Ancak yine de her zaman Zenfone ailesi için bir umut bulunuyor. Yine de bu konuda çok büyük beklentiye girmemek gerekiyor. Büyük ihtimalle yeni telefonlar da Türkiye’ye gelmeyecek.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüz yapısı MIUI 12