reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi MIUI 12

Xiaomi Türkiye’den gelen resmi MIUI 12 paylaşımı

 - Güncelleme: 19 Mayıs 2020 15:46

Geçtiğimiz haftalarda resmi olarak lanse edilen Xiaomi MIUI 12 arayüzü için bu sefer Xiaomi Türkiye’den bir paylaşım geldi.

Arayüz global olarak lanse edildi. İşte güncellemeyi alacak tüm telefonlar ve diğer detaylar!

Desteklenen telefonlar dahil diğer tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Android 10 üstüne kurulan Xiaomi MIUI 12 arayüzü, biliyorsunuz global olarak 19 Mayıs tarihinde lanse ediliyor. İşte Xiaomi Türkiye’nin yaptığı paylaşım da tam olarak buna odaklanıyor. Firma aşağıda paylaştığı üç farklı bağlantı ile herkesi MIUI 12’nin global lansmanını izlemeye davet ediyor. Tam olarak “Yarın yeni bir dönem başlıyor, #MIUI12 çok yakında geliyor! Saat 15.00’te global hesaplarımızdan gerçekleşecek online lansmanı kaçırmamak için takipte kal!” diyen firma, yeni sürümü için heyecanı artırmaya çalışıyor. Bildiğimiz kadarıyla haziran ayında yavaş yavaş dağıtıma çıkacak Xiaomi MIUI 12, deneyenlere ve firmanın gösterdiklerine bakılırsa oldukça iyi çalışıyor ve akıcılığı ciddi düzeyde artırıyor. Burada iOS seviyesinde bir akıcılığın geldiği aktarılıyor ve bu da elbette sevindiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan Xiaomi MIUI 12 sonrasında sürpriz bir MIUI 13 açıklaması gelmişti

Firma geçtiğimiz haftalarda daha şimdiden 2021’de çıkacak MIUI 13 üzerinde aktif olarak çalışmaya başladıklarını duyurdu. Direkt olarak MIUI 12’nin tanıtıldığı gün gelen bu açıklama, elbette ciddi şekilde gündem oldu. Daha önce de söylediğimiz üzere Xiaomi, büyük çalışan kadrosu ve sürekli olarak artan maddi güç ile bir sonraki sürüm üstündeki çalışmalara şimdiden başlayarak 2021’de çok daha rahat bir çıkış gerçekleştirecek gibi görünüyor. MIUI 12’de gerçekten önemli değişiklikler yapan Xiaomi, halen elbette MIUI 13 ile neler sunacak bilinmiyor.

İlgili Video